Nagy Géza autós-motoros oktató vendégkönyve

Vissza a főoldalra

Hozzászólok!

 

Hozzászólások:

 

<< előző oldal következő oldal >>

küldő:Gérné Fekete Katalin

válaszolok

#82

Kedves Géza!

Nem tudom elmondani milyen hálás vagyok!
Egy másik oktatóval nagyon rossz élményeim voltak.
Abba akartam hagyni a vezetést, de egy év kihagyás után mégis úgy gondoltam hogy adok még egy esélyt a dolognak. Milyen jól tettem! Nagyon féltem a sebességtől először, de annyit bíztattál és önbizalmat adtál hogy nem adtam fel. Igen, nem vagyok könnyű eset, ezt elismerem. Sok energiát fektettél abba hogy elhigyjem képes vagyok rá. Azon kívül hogy megmutattad a vezetés alapjait, emberileg is támogatták és az önmagamba vetett hitemet is építetted. Melyik oktató foglalkozik ennyit a tanítval?
Ezenkívül én rettenetesen izgulós vagyok. Ez volt életem első vizsgája ahol egyáltalán nem izgultam, hanem nagyon élveztem. Ezt is neked köszönhetem hiszen olyan nyugodt és biztonságos légkört teremtettél a vizsgán (is), amiben teljesen jól, komfortosan és biztonságosan éreztem magam.
Köszönök szépen mindent! El se hiszem hogy van jogosítványom! Kívánok mindenkinek ilyen oktatót!
Minden jót!
Gérné Fekete Katalin

e-mail küldése

időpont:2021-09-17 13:47:32

 

küldő:Gáspár László

válaszolok

#81

Jó napot mindenkinek!
Szeretném én is megköszönni Gézának azt a munkát, amit a jogosítványom megszerzése érdekében belém fektetett. Egy másik oktatótól kerültem hozzá, sok rossz beidegződéssel, spontán megoldásokkal. Mindent elölről kezdtünk és nem voltam egyszerű eset. A magam feje után mentem, aprított, néha szigorúan, de azt nézte, hogy tudnék javulni. Amikor nála is elveszettnek éreztem magam és feszült lett a légkör, képes volt változtatni és azon volt, hogy újra tanulóképes legyek. Vele lehetett új légkört teremteni. Nyugodtan vizsgáztam mellette. Kifejezetten lelkiismeretes oktatónak és embernek ismertem meg. Egy napját úgy állítja össze, hogy mindenki a neki megfelelő útvonalat járhassa be és ehhez arra is szükség van, hogy a tanuló is ott legyen a megbeszélt helyen és időpontban. Ő ott lesz, de ha a tanuló nem szól időben és nem tud megjelenni, egy egész napot kell átszerveznie. Ha olyan lelkiismeretesen álltok a tanuláshoz, ahogy ő áll a tanításhoz le fogtok vizsgázni&#8230;
Köszönöm Géza a munkádat!

üdvözlettel: Laci

e-mail küldése

időpont:2021-08-31 16:29:44

 

küldő:Biacsi Anna

válaszolok

#80

Kedves Géza!
Egy héttel a vizsgám után, még mindig úgy érzem, hogy nem tudok elég hálás lenni a munkádért!
Te nem csak vezetni tanítottál meg, bár már ez is óriási dolog, de az életem minden területére kihatott a közös munkánk. Tanultam alázatot-mert ehhez bizony az is kell, rengeteg türelmet-mind magamhoz, mind pedig másokhoz, de legfőképp a kislányom felé, és nem utolsó sorban bizalmat.
Köszönöm, hogy amikor én már nem hittem el, hogy ezt valaha megtudom csinálni, Te akkor sem adtad fel!
Végül olyan rendkívül stabil alapot kaptam a vezetéshez, hogy három nappal a sikeres vizsgám után, már magabiztosan vezettem haza a Market Centralból Üllőre, férjem és a pici kislányunk társaságában. Fantasztikus érzés volt! Azóta is használom minden megszerzett tudásom, és a családom rutinos sofőrjei is dicsérik a munkád!
Azt hiszem nagy kár, hogy nem mindenkit Te oktatsz...!
További sok-sok sikeres munkát kívánok Neked, és mégegyszer köszönök mindent!
Üdvözlettel: Biacsi Anna

e-mail küldése

időpont:2021-05-11 16:36:28

 

küldő:Nagy Mark

válaszolok

#79

Kedves Geza,

Miutan 2016-ban remek oktatasban reszesulhettem a 'B' kategoria megszerzese alatt, igy nem is volt kerdes kihez fordulok egy regi almom beteljesitesehez, az 'A' kategoriahoz.

Hiaba volt nekem nagy kerulo az oktatas helyszine, egy pillanatig sem gondolkodtam, hogy mas oktatot keressek fel.

Termeszetesen nem kellett csalodnom. Az oktatas ugyanolyan szakszeru es johangulatu volt, mint 'B' kategoria alatt.

Nagyon szepen koszonom!

Kicsit megkesve irom az uzenetet, de az elmult idoszak sajatossagai miatt, csak most jutottam el a sajat motor vasarlasaig, de neked koszonhetoen egy boldog motorossal tobb az utakon!

Minden jot kivanok!
Mark

e-mail küldése

időpont:2021-04-30 21:58:03

 

küldő:Bakonyi Vivien

válaszolok

#78

Tisztelt Géza!
A 3. sikertelen vizsgám után kerültem Önhöz már teljesen reményvesztetten és félve vezettem... Az Ön hozzáállása és következetes tanítása segített legyőzni az eddigi félelmeket. Az együtt töltött időben nagyon sok új hasznos dolgot tanultam Öntől, köszönöm a lehetőséget és a sikeres vizsgát. A vizsga pillanatai meglepően nyugodtan és kellemesen teltek el. Köszönöm hogy visszahozta a bizalmamat!
További sikeres munkát kívánok!

e-mail küldése

időpont:2020-12-24 12:24:04

 

küldő:Mladoniczki-Donert Zsanett

válaszolok

#77

Kedves Géza!
Ma kaptam kézbe a jogosítványomat! &#128079; Mérhetetlenül hálás vagyok neked, hogy sikerült elsőre, és hogy végig türelemmel és megértéssel viselted a hangulat ingadozásaimat, öntötted belél a leleket amikor magam alatt voltam, így a nyolcadik hónapos terhességem alatt! Nem tudok mást mondani, csak ,hogy KÖSZÖNÖM!
További sok sikert a munkádhoz, rengeteg pozitív élményt, és sok sok sikeres tanítványt kívánok!
(És ha össze futunk az utakon, mostár én is vigyorogva integethetek neked a volán mögött!&#128522;) &#127937;&#128663;

e-mail küldése

időpont:2020-09-17 09:19:41

 

küldő:Kovács Andrea

válaszolok

#76

Szép estét mindenkinek!&#128522;

Hol is kezdjem.. Mondjuk ott, hogy 8 éve szerettem volna megszerezni a B kat. Jogosítványt, kisebb nagyobb de inkább kisebb sikerekkel&#128580;
2019 január 2.-án kezdem el a kereszt, és 2020 májusára meg is lett a forgalmi vizsgám&#128522;
Hatalmas köszönet az oktatómnak, Gézának.
És hogy miért csak most írok az azért van mert eddig nem volt rá lehetőségem, időm, másrészről az eddig eltöltött tapasztalatot szerettem volna megélni amikor már nem ül mellettünk az oktatónk
, nem tudunk oda fordulni ha kérdés van. Ami nagyon bennem maradt, az az hogy hogyan is tudunk úgy neki indulni a nagyvilágba, hogy nem kell attól tartanom hogy balesetet csinálok hiszen a legjobb alapokat tanítja nekünk/nekem a Géza anélkül hogy nem kap idegbajt, bár volt pár alkalom&#128514;&#128514;&#128514;...
Viccet félre téve egy olyan szabadságot kaptam a jogosítványomat, amit soha senki nem tudott volna megadni, mivel pár kudarcon már átestem.
Minden amit tanítottál azt perce pontosan vissza tudom mondani, és ennek a tudásnak a segítségével biztonságosan és félelem nélkül bármikor útnak tudok indulni a 21 hónapos kisfiammal.
Soha nem tudom elégszer megköszönni ezt a fajta szabadságot amit adtál nekem!
Köszönöm a sok kis cetlit, a rajzokat, és a végtelen nagy türelmedet!
U. I. :egy Boldog friss jogsis anyuka! &#128522;&#128076;


e-mail küldése

időpont:2020-07-30 23:26:04

 

küldő:Kovács Andrea

válaszolok

#75

Szép estét mindenkinek!&#128522;

Hol is kezdjem.. Mondjuk ott, hogy 8 éve szerettem volna megszerezni a B kat. Jogosítványt, kisebb nagyobb de inkább kisebb sikerekkel&#128580;
2019 január 2.-án kezdem el a kereszt, és 2020 májusára meg is lett a forgalmi vizsgám&#128522;
Hatalmas köszönet az oktatómnak, Gézának.
És hogy miért csak most írok az azért van mert eddig nem volt rá lehetőségem, időm, másrészről az eddig eltöltött tapasztalatot szerettem volna megélni amikor már nem ül mellettünk az oktatónk
, nem tudunk oda fordulni ha kérdés van. Ami nagyon bennem maradt, az az hogy hogyan is tudunk úgy neki indulni a nagyvilágba, hogy nem kell attól tartanom hogy balesetet csinálok hiszen a legjobb alapokat tanítja nekünk/nekem a Géza anélkül hogy nem kap idegbajt, bár volt pár alkalom&#128514;&#128514;&#128514;...
Viccet félre téve egy olyan szabadságot kaptam a jogosítványomat, amit soha senki nem tudott volna megadni, mivel pár kudarcon már átestem.
Minden amit tanítottál azt perce pontosan vissza tudom mondani, és ennek a tudásnak a segítségével biztonságosan és félelem nélkül bármikor útnak tudok indulni a 21 hónapos kisfiammal.
Soha nem tudom elégszer megköszönni ezt a fajta szabadságot amit adtál nekem!
Köszönöm a sok kis cetlit, a rajzokat, és a végtelen nagy türelmedet!
U. I. :egy Boldog friss jogsis anyuka! &#128522;&#128076;


e-mail küldése

időpont:2020-07-30 23:23:17

 

küldő:Jakab Bálint

válaszolok

#74

Kedves Géza!

Én teljesen lemondtam a vezetésről miután más oktatók fejemhez vágták "te neked semmi érzéked nincs a vezetéshez " .Ezek után teljesen össze törtem ,de a sors úgy hozta hogy rád találtam,rád aki nem mondott le rólam és meg akart tanítani vezetni ,szépen fejlödtem hála önnek ,de még mindig voltak nehézségeim az életben és még ennek ellenére is hogy ön ennyit segitett én feladtam.. pár hónapra rá viszont még mindig megkeresett hogy ön tudja nekem ez menni fog és még mindig van idönk mielött a 2 év lejárna .A végéig kitartott ,és a végén sikerült nyernünk és sikerült levizsgázni.Nagyon hálás vagyok az egészért ,hogy türte a hibáim ,mert igen is nehéz eset voltam ,de sikerült. Köszönöm Géza ,hogy megtanitott vezetni! Minden jót kívánok Jakab Bálint.

e-mail küldése

időpont:2020-02-19 17:44:19

 

küldő:Nagy Mark

válaszolok

#73

Kedves Geza,

Amikor a B jogositvany megszerzese utan (ami, termeszetesen, nalad tortent) eltelt annyi aktiv vezetesi ido, hogy meglegyen egy alap rutinom, eldontottem: Megvalositom gyerekkori almom, motoros jogositvanyt szerzek.

Nem csak a papirt szerettem volna, hanem tenylegesen megtanulni ugy kezelni azt a jarmuvet, amivel biztonsagosan utcara mehetek. Ezert, nem is volt kerdes kihez fordulok, hozzad. Az sem riasztott el a dologtol, hogy az a helyszin ahol a motort oktatod, nekem 1-1 ora plusz kerulo. Megerte, mert minden percet elveztem. Nem csak egy nagyszeru es lelkiismeretes oktato vagy, hanem egy jo ember is. Meg tudod talalni az emberekhez a vezerfonalat, aminek menten at tudod adni a megfelelo tudast. Ez egy nagyon pozitiv kepesseg/tehetseg. Raadasul nem egy penzhajhasz oktato vagy, aki 10-15 motorost lehiv a palyara es mehet mindenki amerre akar, hanem 3, de inkabb 2 ember egyszerre, akikkel tenyleg foglalkozni is tudsz, erdemben. Sot!, az sem zavart teged, amikor le lett mondva es csak egyedul voltam.

Szeretnem kulon megkoszonni a tamaszt, amit a vizsgak elott nyujtottal. A felesleges tulizgulasomat elfeledtetve.

Mindent osszegezve: Koszonom szepen, megint!

Minden jot kivanok!

Udvozlettel,
Nagy Mark

e-mail küldése

időpont:2019-10-11 12:25:03

 

küldő:Kovács Katalin

válaszolok

#72

Kedves Géza!

Ezúton szeretnék megköszönni Neked néhány dolgot:
Köszönöm, hogy egy ilyen ritka és fantasztikus embert ismerhettem meg, mint Te!
Köszönöm a tanítást! Mind elméletben mind a gyakorlati vezetés terén kapott információkat.
Köszönöm a türelmet! Amit nemcsak a vezetés elsajátítása alatt kaptam Tőled, hanem amit akkor is amikor lelkileg mély ponton voltam.
Valamint köszönöm, hogy példaként előttem álltál és megmutattad nekem, hogy az Élet legnagyobb mély pontjai után is az ember képes két lábra állni és újra boldog lenni. Csak hinni kell magunkban!
Köszönök minden vezetés órát és segítséget!
Kovács Kati

e-mail küldése

időpont:2019-10-09 22:32:30

 

küldő:Szabóné Eisele Mária

válaszolok

#71

Kedves Nagy Géza!

Szeretnék Önnel időpontokat egyeztetni vezetés gyakorlás céljából.
Kb.25 éve van jogsim,de elég hosszú ideje nem vezettem már.
Csepelen élek és dolgozom és csak 17 óra után lenne időm a gyakorlásra.
Aug.26 hétfőtől,bármelyik nap délutánja, aug.29-én pedig 9h-17h-ig érek rá.
Mennyibe kerülnének az órák?

Várom mielőbbi válaszát.
Köszönettel:
Szabóné Eisele Mária

e-mail küldése

időpont:2019-08-22 20:34:33

 

küldő:Váradi Béla

válaszolok

#70

Kedves Géza.
Még egyszer köszönöm a segítséget, csütörtökön hoztam el a jogosítványt, azóta ki sem szállok az autóból. Mindent úgy csinálok, ahogy tanítottad, most már az irányjelzőt is gyakrabban használom &#128522;&#129315;

e-mail küldése

időpont:2019-06-18 19:06:10

 

küldő:Katalin

válaszolok

#69

Üdvözlöm,érdeklődnék,hogy van-e most szabad időpont vezető gyakorlásra,illetve mennyibe kerül egy alkalom? Váltani szeretnék oktatôt.Köszönettel,Kata

e-mail küldése

időpont:2018-11-15 22:57:40

 

küldő:Kemény Réka

válaszolok

#68

Kedves Géza,

Itt is szeretném megköszönni a sok türelmet és biztatást, Nélküled biztos nem sikerült volna a forgalmi vizsgám. Nagyon rossz előzményekkel érkeztem hozzád (más oktatótól) de te mindig biztattál hogy menni fog! Nem volt rövid és egyszerű se de sikerült! Köszönöm.

e-mail küldése

időpont:2018-10-16 15:31:12

 

küldő:Pámer Viktória

válaszolok

#67

Kedves Géza!

Ezúton, köszönöm még egyszer a sok türelmes és tanácsot amit kaptam tőled és, hogy tisztelettel űzöd mai napig a hivatásod, ez mind sokat segített!
Ígérem az életben ha kocsiba ülök a szavaid a fülemben csengenek majd.További sok sikeres vizsgát és tanulót kívánok .

e-mail küldése

időpont:2018-08-27 13:44:43

 

küldő:Kollárik Bence

válaszolok

#66

Tiszteletem Uram!

Vezetés ügyében szeretném a segítségét kérni. Pár hete költöztem Üllőre és korábban már egy budapesti iskolánál levezettem 18 órát. Sajnos a munkám miatt nem sok idő jutott a vezetésre, ezért szeptember vége felé le fog járni kresz vizsgám érvényessége.

Kérdésem a következő lenne. Tudna-e velem foglalkozni, hogy legalább a kötelező 30 órám meglegyen és el tudjak menni vizsgázni?

A pénz nem akadály, inkább az idő ami kérdéses lehet mivel én minden nap olyan 17 óráig dolgozom Budapesten.
Utána és hétvégén viszont bármikor jó lenne nekem.

Tud nekem segíteni?

Üdvözlettel,
Kollárik Bence

e-mail küldése

időpont:2018-07-06 10:13:24

 

küldő:Jóni Ferenc

válaszolok

#65

Kedves Géza!

Ez úton is szeretném megköszönni a sok gondolatot, beszélgetést, és türelmet. Megnyugtató tudni, hogy vannak még hivatástudattal rendelkező emberek a mai világban.
Sok sikert kívánok neked az élet minden területén.

e-mail küldése

időpont:2018-06-24 16:53:40

 

küldő:Flautner István

válaszolok

#64

Kedves Géza! Itt jelentkezem, mert az e-mail nálam nem nyílt ki. Két 21 és 23 éves egyetemista fiam van túl a kresz vizsgán, s gyakorlati oktatót keresnek július végére, augusztus-szeptember hónap tájára. A vezetés alapjait ismerik. Tudná vállalni őket kb. ebben a terminusban? Ajánlatát várom! Köszönettel, Flautner István

e-mail küldése

időpont:2018-06-10 16:50:28

 

küldő:Magda Erzsébet

válaszolok

#63

Kedves Géza!
Még egyszer köszönöm a tudást, amit elsajátíthattam tőled. Ma megkaptam a jogosítványom. Mentem egy kört és folyamatosan a te szavaid csengtek a fülemben. Remélem mihamarabb rutinos sofőr leszek.
További jó oktatást és sok sikeres vizsgát kívánok neked és a tanítványaidnak!
Köszönöm Erzsi

e-mail küldése

időpont:2018-06-07 23:02:52

 

küldő:Szűcs Viktor

válaszolok

#62

Kedves Géza!
22 éves koromig nem vezettem autót míg hozzád nem kerültem. Sok türelmed kellett hozzám mikor tanítottál,sokszor hibáztam de mindig mondtad, hogy csináljam, sokat magyaráztál, a vizsgára felkészítésed az tökéletes volt. Az eltöltött vezetési órákat soha nem fogom elfelejteni,az élményeket, nagyon örülök, hogy melletted tanulhattam meg a vezetést. Személyedbe egy nagyon rendes, segítőkész embert ismerhettem meg Ennek köszönhetően sikeres vizsgát tettem.
Köszönöm a munkád!

e-mail küldése

időpont:2018-06-05 10:49:51

 

küldő:Piroska

válaszolok

#61

Kedves Géza!

Köszönöm szépen a munkádat, hogy nehézségek ellenére is felkészítettél, sikeres vizsgát tehettem! Köszönöm!

e-mail küldése

időpont:2018-05-19 18:12:40

 

küldő:Szabó Szilvia

válaszolok

#60

Kedves Géza!
Szeretném megköszöni, a tudást amit átadtál a türelmet amit irántam tanúsítottál.
Én nem csak egy oktatót ismertem meg személyedben, hanem egy olyan embert, aki nem fordítja el az arcát ha segíteni kell.
Nagyon hálás vagyok érte!
Köszönöm!
Szabó Szilvia

e-mail küldése

időpont:2018-04-27 20:53:57

 

küldő:Odor Zsuzsanna

válaszolok

#59

17 éves koromban tanított meg vezetni egy piros színű Polski Fiattal. Az Óvónő Képző előtt találkoztunk tanítás előtt. Olyan hatékonyan sikerült mindez, hogy azóta balesetmentesen vezetek. Türelmes, kedves és nagyon jó fej oktató.
Neki köszönhetem, hogy soha nem okozott autóba ülni.

e-mail küldése

időpont:2018-02-15 21:40:00

 

küldő:Vincze Fruzsina

válaszolok

#58

Szeretném megköszönni Nagy Gézának a munkáját! Nagyon jó oktató , nagyon türelmes és kedves Jól éreztem magam minden órán és sokat is tanultam Ajánlom őt mindenkinek!!

e-mail küldése

időpont:2017-12-11 17:28:52

 

küldő:Coti Alexandra

válaszolok

#57

Kedves Géza!
Mindenkinek csak ajánlani tudom az ön szaktudását, türelmét, precizitását. Nulláról kezdtem, az első forgalmi vizsgám sikeres lett. Mindenkinek ilyen lelkiismeretes oktatóra lenne szüksége!
Köszönöm!
Coti Alexandra

e-mail küldése

időpont:2017-11-25 21:40:25

 

küldő:Haumann Viktória

válaszolok

#56

Kedves Oktató Úr!
Szeretnék köszönetet mondani, hogy sikeres vizsgát tehettem. Az Ön tudása és türelme nélkül ez nehezen elképzelhető lett volna. Mindenkinek csak ajánlani tudom az oktatói profizmusát.
Hálás köszönettel!

e-mail küldése

időpont:2017-11-12 11:11:58

 

küldő:Nagy Viktória

válaszolok

#55

Kedves Géza!

Szeretnék köszönetet mondani azért a fantasztikus hetekért ami alatt megmutattad a vezetés nem egy szükséges dolog a mai világban hanem egy csoda az életben amit mindenkinek meg kell tapasztalni.
Sokszor azt éreztem hogy mit keresek én itt nem fog ez menni és ahogyan teltek az órák egyre magabiztosabban ültem a volán mögé és még ha néha nem is úgy tűnt de mindig igyekeztem megfogadni a tanító szavakat.
2017.11.07-én nagy izgalommal vártam hogy kicsit visszaadhassak abból sok mindenből amit kaptam Tőled.
Szeretnék köszönetet mondani a biztatásért a sok tanácsért és azért a precíz és profi oktatásért amit kaptam Tőled.
Már alig várom hogy átvehessem a jogosítványom és Neked köszönhetően magabiztosan üljek a vezetőülésbe,hiszen profitól tanultam :-)
Hálás köszönetem hogy megismerhettelek és tanulhattam Tőled.

e-mail küldése

időpont:2017-11-08 12:06:38

 

küldő:Kertész-Berceli Orsolya

válaszolok

#54

Kedves Géza! Ma átvettem a jogositvanyom! &#9786; Nem gondoltam, hogy valaha lesz... Nehezen vettem rá magam, hogy elkezdjem a tanfolyamot. Mindig is tartottam tőle. Köszönöm a türelmedet, a precizitásodat, a tanacsaidat, a szaktud&#224;sodat, és mindent! Csak ajánlani tudom oktatónak Gézát! &#128522;&#128521;

e-mail küldése

időpont:2017-10-19 13:23:03

 

küldő:Eszter

válaszolok

#53

Kedves Géza! Kedves Mindenki, aki profi oktatót keres!

Korábbi hozzászólásomat szeretném kiegészíteni azzal, hogy mindaz a türelem, bizalom és tudás, amit a jogosítványom megszerzése előtt Gézától kaptam, mára teljesen kiforrta magát. Erre mondják, hogy a jó alap nélkülözhetetlen mindenhez az életben. Volt oktatómnak hála, nem azok közé tartozom, akik nem mernek elmenni sehova, mert esetleg parkolni fog kelleni, vagy nem mernek a belvárosban vezetni, hiszen ott csoda mód valódi forgalom van, de nem is csak a zsebemben lapul a jogsim. IMÁDOK vezetni, és ki sem szállnék az autóból. Köszönöm még egyszer kedves Géza!!!

e-mail küldése

időpont:2017-10-03 08:50:59

 

küldő:Eszter

válaszolok

#52

Kedves Géza!

Szeretném megköszönni a lelkiismeretes, profi oktatást, amiben részesültem. Mindez párosult maximális segítőkészséggel, megértéssel, bizalommal, és a gyakorlatban is alkalmazható tudást kaptam. A mai napig visszacsengenek szavaid vezetés közben, ami hatalmas segítség.
Példaértékű amennyi energiát fektetsz abba, hogy tanítványaid ne csak egyszerűen jogosítványt szerezzenek, hanem biztonságosan, profin és élvezettel vezessenek.

Köszönök mindent!!!

e-mail küldése

időpont:2017-07-18 06:47:41

 

küldő:Szabó Emese

válaszolok

#51

A legjobb oktató! Türelmes, kedves, nem aláz meg. Az órákról jókedvvel és nem sírva mész haza. Mindig csak dícsér, ha pedig valamit elrontassz, akkor is normálisan, türelemmel magyarázza el, hogy hogyan kéne csinálnod.

e-mail küldése

időpont:2017-06-17 16:59:58

 

küldő:Major Hanna

válaszolok

#50

Sziasztok!Kedves Géza!

Amint mondtam ami késik nem múlik! Nagyon szépen köszönöm azt a rengeteg türelmet és belém feketettet energiát amit tőled kaptam! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Akik őt választják nem fognak csalódni! Bizalom! Bizalom! Bizalom!

e-mail küldése

időpont:2017-06-13 06:43:46

 

küldő:Vidákné Csuka Emőke

válaszolok

#49

Én most kaptam meg a jogsimat nagyon köszönöm az oktatómnak Gézának a profi munkát amivel lépésről lépésre felépítette nulláról, türelemmel és kitartással nekem a gépjárművezetést, most a mai naptól már boldog vezetői engedély tulajdonosa vagyok. Köszönöm a profi munkát

e-mail küldése

időpont:2017-05-15 18:42:10

 

küldő:Gábor

válaszolok

#48

Öcsémmel teljesen laikusként kerültünk Gézához, hogy aztán jó hangulatú órák és a nehézségek közös leküzdése után elsőre sikerrel vegyük a vizsgát. Köszönjük a közös munkát, s hogy az életben is hasznosítható tudást kaptunk!

e-mail küldése

időpont:2017-04-24 07:23:40

 

küldő:Szabó Szilvia

válaszolok

#47

Sziasztok!
Régóta készülök arra,hogy megosszam itt veletek pozitív élményeim, és egyúttal megköszönjem Gézának mindazt a türelmet és hozzámállást amit tanúsított. Profizmus, türelem, kompromisszumkészség, segítőkészség és persze humor

Sikeres forgalmi vizsga után vagyok, most már járom az utakat csakis úgy és olyan körül tekitéssel ahogy Ő tanította csak ajánlani tudom mindenkinek és így is teszem További szép napot mindenkinek.

e-mail küldése

időpont:2017-03-29 10:10:49

 

küldő:Kővári Anita

válaszolok

#46

Sziasztok.Kedves Géza!Nagyon köszönöm Neked a sok-sok türelmet és azt a profizmust,amivel megtanítottál a vezetés szeretetére és szabályaira. Én is,mint sokan mások,teljesen az alapokról indultam.Munkahelyem miatt elég problémás volt az időbeosztásom,de Ő mindig alkalmazkodott hozzám,úgy szervezte az órákat,hogy nekem jó legyen.Óráról-órára megpróbált egyre több tudást átadni és a nehezebb napokon is türelmes volt velem.Ma már túl vagyok a sikeres forgalmi vizsgán és tudom hogy ehhez az eredményhez nagyban hozzájárult az Ő maximális hozzáállása,az oktatási stílusa,és a nyugtató szavai,amelyek bizony nagyon jól jöttek,főleg a célegyenesben.Mindenkinek ajánlom és ígérem Tanár Úr hogy megfogadom az összes tanácsát és még nagyon sokáig emlékezni fogok a szavaira.További Sok Sikert Kívánok és még egyszer Nagyon Köszönöm:Anita.

e-mail küldése

időpont:2017-02-15 10:29:19

 

küldő:Galgóczy Viktória

válaszolok

#45

Sziasztok!


Kedves Géza!

Köszönöm neked a türelmet és a tanítást nagyszerű oktató vagy örülök,hogy téged választottalak.Mindenkinek csak ajánlani tudlak.

e-mail küldése

időpont:2017-02-14 18:38:41

 

küldő:Csatlós Kármen

válaszolok

#44

Sziasztok!

Gézát mindenkinek csak ajánlani tudom, egy rendkívül türelmes, profi és következetes oktató. Addig ismétli a dolgokat amíg az ember megjegyzi, és nem "ráz le" annyival, hogy : ezt már elmondtam százszor. Ez a legfontosabb egy tanárban! Nem csak a forgalmi vizsgára készít fel, hanem a biztonságos vezetésre a későbbiekben is!

Én teljesen az alapoktól kezdtem nála, és féltem is nagyon az elején nem tudtam mit várjak a vezetéstől. Kb. a 3. órámra viszont már számoltam vissza az órákat, alig vártam, hogy megint mehessek. Géza nagyon sokat segített nekem, sosem éreztem azt, hogy ez lehetetlen, még a nehezebb tanórák után sem. Segített nekem legyőzni a legnagyobb ellenségeimet is, a jobbkezes utcákat. &#128512;

A forgalmi vizsgától tartottam nagyon, de szerencsére elsőre meglett! Egész végig Géza szavai jártak a fejemben, a legalapabb dolgoktól a párhuzamos parkolásig.

Kedves Géza,
köszönöm még egyszer, első önálló utam után biztos elmesélem milyen volt!

Üdvözlettel,
Kármen

e-mail küldése

időpont:2016-11-28 21:22:56

 

küldő:Gy. Ildikó

válaszolok

#43

Tisztelt Nagy Géza!

B kategóriás jogosítványt szeretnék, a nyáron már elkezdtem a tanfolyamot egy budapesti autósiskolánál. A nulláról indultam, három hónap és 14 gyakorlati óra után is meglehetősen csekély tudással rendelkezem. Sok a tanuló az oktatómnál, így ritkán van lehetőségem 1-1 órát venni, valamint úgy gondolom, túl kevés támogatást kapok ahhoz, hogy elsajátíthassam a vezetés fortélyait.
Váltani szeretnék, ezért kerestem meg Önt. A weboldalán belinkelt iskola egyik mobilszámán Károlyi Anikó is megerősített abban, hogy a legjobban akkor járnék, ha Ön vállalná el az oktatásom.
Egyenlőre "pihennék", a KRESZ vizsgám még több mint 20 hónapig érvényes, ahogy napokban beszéltünk róla, amikor oktatás közben zavartam.
Lekötelezne, ha a jövőben Önnél tanulhatnék, nem jelent gondot több havi várakozás sem, akár a tavasszal újult erővel és örömmel vágnék bele a tanulásba.
Várom szíves válaszát!

Üdvözlettel;
Ildikó

e-mail küldése

időpont:2016-11-06 11:01:42

 

<< előző oldal következő oldal >>

powered by PHtmL verzió 1.2full
copyright ©2005-2006 minden jog fenntartva
weboldal http://www.phtml.hu