Nagy Géza autós-motoros oktató vendégkönyve

Vissza a főoldalra

Hozzászólok!

 

Hozzászólások:

 

<< előző oldal következő oldal >>

küldő:Pohl Diána

válaszolok

#42

Kedves Géza!

Köszönöm szépen az elmúlt időszakot azt hogy türelemmel, megértéssel és szakszerűen állt hozzám. Megtanított vezetni mind emelet nem féltem a vezetéstől hanem élveztem minden egyes percét és csak ajánlani tudom mindenkinek aki belevág ebbe! Nekem nagyon sokat segített a hozzá állása és az, hogy minden tudását átadta nekem hogy jó vezető legyek. Még egyszer hálás vagyok hogy Nagy Gézát választottam és hogy sokan ajánlották nekem mert megérte és nagyoon de nagyoooon köszönöm!!!
Igenis remek vezető leszek azzal a tudással amit kaptam

Köszönök mindent, és mindenkinek ajánlom

Üdv: Pohl Diána

e-mail küldése

időpont:2016-11-02 15:09:55

 

küldő:Szögi Dóra

válaszolok

#41

Kedves Géza!

Köszönöm a precíz, szakszerű és türelmes, rugalmas felkészítést!
Mindenkinek ilyen oktatót kívánok!



Üdvözlettel,
Szögi Dóra

e-mail küldése

időpont:2016-09-28 14:09:54

 

küldő:Veronika

válaszolok

#40

Kedves Géza!


Köszönöm a türelmedet, a biztatást, a törődést.
Szuper oktató vagy.
Kívánok neked az elkövetkezőkre szerelmet, boldogságot, egészséget, minden jót!!!


Kedves Mindenki!

Csak ajánlani tudom Gézát. Türelmes, biztató, rugalmas, fiatalos oktató. Élveztem az összes órát, amit levezettünk. És ma boldog is vagyok, hiszen első alkalomra sikerült levizsgáznom forgalomból. Köszönet neki!

e-mail küldése

időpont:2016-08-05 14:04:03

 

küldő:Nagy Mark

válaszolok

#39

Egy masik autosiskolanal kezdtem, ahol korulbelul annyit tanultam meg, hogy van olyan szerkezet, hogy auto. Nem tudtam vezetni, egyaltalan, 40 ora utan sem... Feltem az autoban. Azthittem ez ilyen, es majd idovel felbatorodik az ember, ha lesz rutinja. Ez nem igaz... Ha az ember normalis vezetes oktatast kap... De milyen is az a normalis oktatas?

Kicsit remenyt vesztve, a "talan nem is nekem valo a vezetes" gondolattal, meg egyszer neki alltam, hatha... Akkor ajanlottak nekem Nagy Geza urat. Mar az elso alkalom utan ereztem, talan van remeny. Milyen is az a normalis oktatas, mint feljebb kerdeztem. A valasz egyszeru, az amit Nagy urtol kaptam. Egy hozzaerto, lelkes, lelkiismeretes ember. Mindent elmagyarazott, akar ujra es ujra. A folyamat sokkal gyorsabban haladt mint vartam, es kedvet kaptam a vezeteshez. A vegere mar nem feltem, es batran mertem beulni az autoba.

Csak ajanlani tudom. Nagyszeru oktato.
Nagy ur, megegyszer koszonom, hogy elinditott az uton, hogy en is autovezeto lehessek.

Udvozlettel,
Nagy Mark

e-mail küldése

időpont:2016-06-21 22:57:24

 

küldő:Pintér Erika

válaszolok

#38

Kedves Tanár Úr! Jelenleg egy budapesti autósiskola tanulója vagyok, a gyakorlati oktatás 14. óráján vagyok túl! Sajnos azt tapasztalom, hogy az oktatóm nem magyaráz el dolgokat, viszont számonkéri ha nem tudom, és jól leszúr hogy rondán fékezek, nem tudok parkolni rendesen, stb.. Egyre rosszabbul érzem magam emiatt, kvázi teljesen hülyének érzem magam... Segítene nekem? Oktat Budapesten is? Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszát, amit természetesen a honlapján olvasott hozzászólások alapján nagyon várok :-)! Üdv, Erika

e-mail küldése

időpont:2016-06-13 15:15:24

 

küldő:Ilona

válaszolok

#37

Nem is tudom hol kezdjem,de a legfontosabb,hogy nagyon-nagyon hálás vagyok a Gézának. Én teljesen a nullán kezdtem, elég problémás ügy voltam, Gézának sok-sok türelmét vettem igénybe.de, és ez a legfontosabb, hogy volt neki türelme!!A sokadik óra után is elmondta,rendületlenül ismételte addig ameddig meg tanultam! Elsőre sikerült a forgalmi vizsgám! Tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom a Nagy Géza oktatót,mert nem csak szakmailag, de emberileg is maximálisan ott van és oda figyel arra is ami elméletileg nem az Ő dolga,pl.,ha fáradt voltam vagy ha a gyermekemmel kapcsolatban volt valami... De komolyan Géza, NAGYON KÖSZÖNÖM!további sok sikert kívánok neked és a családodnak is!Üdv. Ilona.

e-mail küldése

időpont:2016-04-06 16:09:26

 

küldő:Norbert

válaszolok

#35

Sziasztok!

Igazából elsősorban köszönetet szeretn&#232;k mondani G&#232;zának ami&#232;rt megtanított vezetni. Ebben nem ez a legnagyobb elismer&#232;s, hanem hogy ezt mind 1 hónap alatt sikeres vizsgával. Majdnem kifutottam a 2&#232;ves "kreszvizsga időből" míg letehettem a forgalmi vizsgámat. Elmes&#232;ltem ezt G&#232;zának ő pedig a világon a legkorrektebb módon ált hozzám, rögtön elkezdte a felk&#232;szít&#232;semet nem kev&#232;s időt &#232;s energiát áldozott rám a szűkös határ idő miatt (szűk 2 hónap), mindent elmagyarázott, megmutatott, nem keveset szenvedett velem, de elkötelezte magát, ha el is hagytam magam, ő felszedett a földről &#232;s bátorított. Ő nem arra fog megtanítani hogy mi el&#232;g a vizsgához hanem megtanít vezetni, ilyen oktató pedig ritka. Örülök hogy ő lett az oktatóm! Mindenkinek csak ajánlani tudom G&#232;zát, nagyszerű Oktató &#232;s Ember is egyaránt. Az elöttem szólóakhoz hasonlóan Köszönöm hogy megtanított vezetni. Emberfeletti teljesítm&#232;nnyel foglalkozott velem, örökk&#232; hálás leszek!

e-mail küldése

időpont:2016-02-09 08:14:03

 

küldő:tanarbazis.hu

válaszolok

#34

Sziasztok!

A budapesti magántanár-adatbázis! www.tanarbazis.hu

Keress tanárt vagy jelentkezz Te is tanárnak! Kérünk oszd meg, mert másnak is szüksége lehet rá!

Like: https://www.facebook.com/tanarbazis

e-mail küldése

időpont:2015-09-05 13:02:38

 

küldő:sally

válaszolok

#33

eJifUT http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

e-mail küldése

időpont:2015-08-12 14:40:56

 

küldő:Ildikó

válaszolok

#32

Sziasztok!

Géza a legjobb oktató, akivel valaha találkoztam.
Nagy tudása, tapasztalata és végtelen türelme van. Én csak ajánlani tudom másoknak . Köszönök mindent

e-mail küldése

időpont:2015-06-30 14:13:09

 

küldő:samuel

válaszolok

#31

H7kXfB http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

e-mail küldése

időpont:2015-05-06 03:44:17

 

küldő:gordon

válaszolok

#30

GXT5DN http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

e-mail küldése

időpont:2015-05-05 11:58:26

 

küldő:zork

válaszolok

#29

wseRWZ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

e-mail küldése

időpont:2015-05-05 03:22:48

 

küldő:oktatogeza

válaszolok

#28

válasz a(z) 27. üzenetre, címzett: Zoltán

Tisztelt Zoltán!
Az oldalon megadott mobilszámon kérem hívjon fel szívesen állok rendelkezésére!

e-mail küldése

időpont:2014-11-18 23:06:56

 

küldő:Zoltán

válaszolok

#27

Tisztelt Nagy Úr!

Az ügyben keresem Önt, hogy segítségét kérjem.

Idén kezdtem tanulni autóvezetést a csigajogsinál. Utólag látom hogy sajnos...
Minden elméleti vizsgám megvan, az egészségügyi is, és a kötelező 30 óra vezetésem is.
Az hogy ezt a 30 órát 4 hónap alatt tudtam levezetni, azt nem is venném zokon, de hogy mindenért könyörögni kellett hogy mutassa meg az egy kicsit durva. Hiába kértem hogy menjünk tanpályára, mert nem érzem az autót, nem vitt. Hiába mondtam gyakoroljuk a parkolást, nem csináltuk eleget.

Lényeg a következő, hogy eljött vizsga napja, és persze meg is buktam, egy olyan hibával, amit nem mondott el, és ezt Ő is belátta.

Jelen pillanatban elment a kedvem az egésztől, de nem szeretném ha a befektetett idő és pénz hiába való lenne.

Nagyon színpatikusnak találtam az oldalán olvasottakat, és szeretném megkérni hogy segítsen nekem abban, hogy letehessem a vizsgámat, és nem utolsó sorban megtanuljak vezetni!

Segítségét és válaszát előre is köszönöm!

Zoltán

e-mail küldése

időpont:2014-11-18 10:54:37

 

küldő:OxpKNBMMtbj

válaszolok

#26

uo, http://robsonbutler.com ingredients in pure garcinia cambogia, =O,

e-mail küldése

időpont:2014-08-31 16:32:17

 

küldő:PJAalYGzGzZxTkIet

válaszolok

#25

EcHyDb <a href="http://srilwwemivmc.com/">srilwwemivmc</a>, [url=http://aujarwvdibip.com/]aujarwvdibip">, [link=http://qijhkfxsrnvs.com/]qijhkfxsrnvs[/link], http://mhimbqfqtnal.com/

e-mail küldése

időpont:2014-08-30 03:23:01

 

küldő:Edit

válaszolok

#24

ui: Kedves Géza!
szeretetteljesen gondolok Rád!
Edit

e-mail küldése

időpont:2014-04-16 14:20:14

 

küldő:Edit

válaszolok

#23

A vizsgát követő idő után is (lassan egy év)sokat gondolok Gézára!Az átadott infókra stb. Újra, csak azt tudo írni, hogy egy új szemléltet is adott az ÉLET- hez!!!!!!

e-mail küldése

időpont:2014-04-16 14:12:35

 

küldő:Dániel

válaszolok

#22

Kedves Olvasók!
Május elején kezdtem el a jogosítványt Cegléden és 3 sikertelen vizsgán voltam túl! Az oktatóm nem volt szimpatikus nem is szerettem! De miután átmentem a Gézához egy kis vezetés után sikeresen letettem a vizsgát! NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM Géza!

e-mail küldése

időpont:2013-12-02 16:35:30

 

küldő:Balázs

válaszolok

#21

Kedves Mindenki! A csigánál kezdtem a jogosítvány megszerzésének, az iskola nevének megfelelő tempójú, hosszúságú valamint sokszor kínos procedúráját. 5 sikertelen vizsga után (melyek mindegyike megérne egy külön misét) kerültem a PÁV-ra. Az ottani oktató ajánlotta Gézát mert mondta hogy nem érti miért jutottam el idáig és csak azokat a hiányosságokat látja amiken biztos hogy előző oktatóm felelőssége lett volna hogy javítson. A sikeres PÁV vizsga után október elején kezdtem el Gézánál tanulni mai nappal pedig megszereztem a jogosítványt. Géza minden erejével azon volt hogy belőlem jó vezető váljon, hogy ne csak átmenjek a vizsgán de megint megszeressem a vezetést, valamint az elvégzése után is biztosan közlekedjek. Óráról órára éreztem hogyan javul a vezetési technikám, lett közlekedés központúbb a gondolkodásom és hogy újra jó érzés kocsiba ülni. Szóval Géza, itt is megköszönöm a munkádat és a türelmedet, valamint eme sorok olvasóinak üzenem, hogy aki nem csak jogosítványt akar, de meg szeretne tanulni JÓL közlekedni az ezen az oldalon a legjobb helyen jár.

e-mail küldése

időpont:2013-10-31 13:41:28

 

küldő:Anikó

válaszolok

#20

Kedves Olvasók!
Ha a Gézát választjátok oktatónak akkor a jogsi biztosan meglesz! Én 2011-ben szereztem "A" kat. motoros jogsit. Sokat kínlódott velem szegény Géza, de kitartó volt és fáradhatatlan. Ha a Gézát keresitek akkor ne a kávézóban keressétek ahol a többi oktató van, Ő az aki a pálya szélén megpróbálja átkiabálni a motor hangját és a bukósisak hangszigetelésén át is eljuttatni a tudást amire a jogsiig és azon túl is szükséged lesz! Több ezer kilométert motoroztam már azóta és imádom! Köszönök mindent Géza!

e-mail küldése

időpont:2013-08-28 12:04:36

 

küldő:Anikó

válaszolok

#19

Kedves Olvasók!
Ha a Gézát választjátok oktatónak akkor a jogsi biztosan meglesz! Én 2011-ben szereztem "A" kat. motoros jogsit. Sokat kínlódott velem szegény Géza, de kitartó volt és fáradhatatlan. Ha a Gézát keresitek akkor ne a kávézóban keressétek ahol a többi oktató van, Ő az aki a pálya szélén megpróbálja átkiabálni a motor hangját és a bukósisak hangszigetelésén át is eljuttatni a tudást amire a jogsiig és azon túl is szükséged lesz! Több ezer kilométert motoroztam már azóta és imádom! Köszönök mindent Géza!

e-mail küldése

időpont:2013-08-28 12:01:04

 

küldő:Edit

válaszolok

#18

Egy oktatóval végig járt &#8222;út&#8221;, kihat az egész életedre.
Mind az, amit tanított ,amivel igyekezett segíteni nekem az hasznos volt a hétköznapokban is.
Mert Ő ilyen! Figyelmes,kedves és természetesen jó szakember aki lelkiismeretesen
végzi a munkáját.
Köszönet érte.Nélküle nem sikerült volna a jogosítvány megszerzése.

e-mail küldése

időpont:2013-04-21 10:54:59

 

küldő:Csilla

válaszolok

#17

Sziasztok!

Géza a legjobb oktató, akivel valaha találkoztam.
Hatalmas tudása, tapasztalata és végtelen türelme van.
Nem csak szakmailag, de emberileg is tudja kezelni az embereket.
Hálás vagyok Neki minden egyes szaváért és óráért, amivel eljutatott oda, hogy megszerezzem az A kategóriás motoros jogsit!

Köszönöm Géza!!!!

Üdv: Csilla

e-mail küldése

időpont:2013-04-18 15:25:18

 

küldő:Jani

válaszolok

#16

Sziasztok!
Köszönöm szépen Gézának, hogy segített felkészülni a nagymotoros vizsgámra. A nulláról kezdtem, és minden zökkenő mentesen ment. Csupa jót tudnok róla mondani.. tényleg. Szóval köszönöm szépen, és ajánlom mindenkinek... már csak a nyugodtsága, és türelme miatt.
Sziasztok,
Szia Géza ;)

e-mail küldése

időpont:2011-12-12 18:18:14

 

küldő:Rita

válaszolok

#15

Sziasztok.
Nagyon szépen köszönöm Gézának azt hogy volt türelme hozzám mert én teljesen a nulláról kezdtem a motor vezetést nagyon vágytam arra, hogy legyen jogsim és ami legfontosabb, hogy tudjak is vezetni biztonságosan.Önbizalmam az nem nagyon volt óráról órára egyre jobban éreztem magam s egyre jobban vártam a következő órákat.Azt vettem észre az órák alatt hogy Géza az egyedüli oktató aki folyton magyaráz a motorosainak.A rutin vizsgám elsőre sikerült s a forgalmi vizsgám is elsőre sikerült.A rutin vizsgán nagyon jól éreztem magam magabiztosan vágtam bele a vizsgába.Izgultam a forgalmi vizsgán de Géza próbált megnyugtatni, hogy sikerülni fog és sikerült.Köszönöm szépen Géza! Ha szeretnétek jól érezni magatokat az oktatásokon s ha szeretnétek, hogy sikerüljön a vizsga ő a legjobb szakértelmével azon lesz, hogy sikerüljön a vizsgátok.

e-mail küldése

időpont:2011-11-07 22:09:30

 

küldő:hcrtbhx

válaszolok

#14

válasz a(z) 11. üzenetre, címzett: S.Krisztián

V9Puq4 <a href="http://jlfzlfneleeh.com/">jlfzlfneleeh</a>, [url=http://qcqnheqcbmmj.com/]qcqnheqcbmmj">, [link=http://erxzuakkksew.com/]erxzuakkksew[/link], http://crjosnwhbvfj.com/

e-mail küldése

időpont:2011-10-17 17:16:27

 

küldő:hcrtbhx

válaszolok

#13

válasz a(z) 11. üzenetre, címzett: S.Krisztián

V9Puq4 <a href="http://jlfzlfneleeh.com/">jlfzlfneleeh</a>, [url=http://qcqnheqcbmmj.com/]qcqnheqcbmmj">, [link=http://erxzuakkksew.com/]erxzuakkksew[/link], http://crjosnwhbvfj.com/

e-mail küldése

időpont:2011-10-17 17:16:21

 

küldő:S. Szabolcs

válaszolok

#12

Kedves Tanulók!

Úgy kezdtem el a motor oktatást, hogy semmilyen előképzetségem nem volt és minden vizsga elsőre sikerült. Kezdeti nehezségek ellenére, megtaláltuk a közös hangnemet és egy nagyon jó oktatónak ismertem Gézát. Utólag kiderült a rutinpályán, hogy az egyik legjobb oktatóhoz kerültem, mert sok olyan dolgot is megbeszéltünk, megmutatott amelyekről más oktatók csak említést sem tesznek. Csak ajánlani tudom minden leendő motorosnak, aki biztonságosan szeretne megtanulni motorozni, bátran keresse őt, nem fog csalódni! 100%, hogy megtanulsz motorozni és nem betanított útvonalakon fogsz mocizni.

Mégegyszer szeretném megköszöni neked!

Üdvözlettel:
Seres Szabolcs

e-mail küldése

időpont:2011-05-17 16:53:55

 

küldő:S.Krisztián

válaszolok

#11

Egy másik autósiskolánál kezdtem el először a jogosítványt,de sajnos nagyon sok rossz élményt szereztem és az önbizalmam is elment a vezetéstől.Rossz oktatónál szerzett rossz beidegződések miatt nem vizsgáztam le.
Megismertem Gézát,aki ezeken a rossz tapasztalatokon segített át,és szaktudásával,türelmével és lelkiismeretes oktatásával formálta át a vezetésemet. Nemcsak a vizsgára készít fel maximálisan hanem vizsga után is jó érzéssel ülök be az autóba mert tudom hogy mindent megtanultam a vezetésről!
Az autósiskola is nagyon korrekt,valóban ilyen csak a mesében van,hogy minden elsőre sikerült és nem "húztak" le plusz pénzekkel.
Ajánlom mindenkinek aki szeretne megtanulni vezetni és biztonságba érezni magát az utakon!
Köszönöm Géza!!!

e-mail küldése

időpont:2011-04-13 11:37:40

 

küldő:Nagy Géza

válaszolok

#10

válasz a(z) 9. üzenetre, címzett: Sz Szilvi

Kedves Szilvia!

Csak is kizárólag a saját oktatópedállal felszerelt autómmal oktatok legyen akár , akár jogosítvány megszerzése előtt álló, akár jogosítvánnyal rendelkező tanuló.
Egyéb feltétele nincs. Ha komolyabban is érdekelné a jogosítványos oktatás hívjon bátran!
Üdvözlettel: Nagy Géza

e-mail küldése

időpont:2010-09-01 22:10:10

 

küldő:Sz Szilvi

válaszolok

#9

Szia Géza,
A sok jó hozzászóláson felbátorodva érdeklődök, hogy a jogsival már rendelkező, de kevésbé gyakorlott vezetők "továbbképzését" hogyan oktatod? Saját autóval v oktatóautóval? Van ennek vmi speciális elvárása, előfeltétele?
Megköszönve előre is válaszod, Üdvözlettel

e-mail küldése

időpont:2010-09-01 21:41:56

 

küldő:T. Tamás

válaszolok

#8

Szeretnék köszönetet mondani kedvenc autós oktatómnak, kiváló szakértelméért, figyelmességért, és kedvességért, melyekkel a tanulóórák alatt elhalmozott, és felkészített a vizsgákra.

Hát mit mondjak gyerekek?!?
Kb, másfél hónap alatt megvolt minden.
Rutin elsőre sikerült, nekiálltunk a forgalomnak, Bp, hatalmas forgalomban, keresztbe kasul. Egy pillanatig sem bizonytalanodtam el, mert éreztem, hogy vele biztonságban vagyok, és erős magabiztosságot adott, az hogy ő ül mellettem. Óriási szakértelemmel rendelkezik, és rengeteg tapasztalata van már.
A forgalmi-vizsga elsőre sikerült vele.
Úgy mentem oda, hogy autót még életemben nem vezettem

Ezek nagy szavak ám ebben a szakmában.
Ez egy közös munka eredménye, egy olyan felkészítő menedzselésen mentem keresztül vele, melyben a hangsúlyt a való élet kapta, és nem a forgalmi vizsga megszerzése volt az elsődleges cél, hanem, hogy egy életen át, magabiztos, az autóvezetésben kompetens, balesetmentes defenzív tagja legyek, az amúgy igen elvadult, agresszív pesti forgalomban is.

Árak korrektek voltak, az iskola nem a lehúzásra épül, nincsenek rejtett próbálkozások, sem apró betűs rész.

Már már gyanúsan korrekt volt minden. Emberileg, üzletileg minden rendben volt.
Csak ajánlani tudom.
Ritka és Megbecsülendő ma már az ilyen hozzáállás, szakértelem.

Ha valaki kérdezni szeretne , kíváncsi az élményekre a tanuló oldaláról, nyugodtan kérdezzen, vissza fogok nézni.

Mégegyszer, Köszönöm neked Gézu.

e-mail küldése

időpont:2010-02-09 05:09:49

 

küldő:Balázs F A Katalin

válaszolok

#7

Egy Kedves, korrekt, becsületes oktató, és jó barát is, én vele vezettem 3 hónapot, és csak ajánlani tudom mindenkinek!!Géza nagyon köszönök mindent neked!! És remélem még a továbbiakban is találkozunk! Üdv Kata

e-mail küldése

időpont:2010-02-05 11:43:40

 

küldő:Juhászka

válaszolok

#6

Nagyon köszi...

e-mail küldése

időpont:2009-07-03 18:55:23

 

küldő:Nagy Géza

válaszolok

#5

válasz a(z) 3. üzenetre, címzett: anonymus

hoffher= Hoffher

akadáj= akadály

:-D

e-mail küldése

időpont:2009-05-23 09:48:44

 

küldő:Nagy Géza

válaszolok

#4

válasz a(z) 3. üzenetre, címzett: anonymus

Ez így van, elnézést!
XIX. kerületben van, de ez csak részlet kérdése, mert Hoffher utca csak egy van Budapesten és ez nem akadáj a sikeres vizsgatételhez! ;-)

e-mail küldése

időpont:2009-05-23 09:47:47

 

küldő:anonymus

válaszolok

#3

1202-es irányítószám alatt nem létezik hofherr utca...
talán javítani kéne...

"A járműkezelési vizsgára Hofherr utcai vizsgapályán (1202 Budapest, Hofherr Albert u. 109. ) készítem fel tanulóimat, hogy a gyakorlás ugyanott történjen, mint a vizsga."

e-mail küldése

időpont:2009-05-23 01:21:36

 

küldő:Rácz Kriszta és Kármen

válaszolok

#2

válasz a(z) 1. üzenetre, címzett: Szerkesztő

Sziasztok!
Ezúton szeretnénk megköszönni Nagy Gézának a pénteki sikeres forgalmi vizsgánk érdekében nyújtott erőfeszítéseit!

Két, joggal sikertelen forgalmi vizsga után ajánlották őt, mint a "reménytelen esetek" oktatóját.
Valóban reménytelennek éreztük a helyzetünket, ugyanis az előző oktatónknál "levezetett" 67 pótóra után majdnem elölről kellett kezdenünk mindent, mert Gézánál nem lehet csak úgy, "agyatlanul" vezetni...!
Hálásak vagyunk a hihetetlenül pontos és következetes oktatásáért és azért, hogy volt türelme kivárni, hogy a régi beidegződéseink lekopjanak (addig mondta a dolgokat, míg el nem jutott hozzánk, néha már azt hittük nem bírja tovább:-)); ugyanakkor sok holtponton lendített át minket a bíztatásaival; neki tényleg szívügye, hogy meglegyen a jogsi!
Aki nála tanul, abban is biztos lehet, hogy csak annyi pótórát kell vennie, amennyi szükséges (ez ma kevés oktatóról mondható el és nem elhanyagolható szempont)!
Ajánljuk Őt Mindenkinek!

e-mail küldése

időpont:2008-03-19 13:18:34

 

<< előző oldal következő oldal >>

powered by PHtmL verzió 1.2full
copyright ©2005-2006 minden jog fenntartva
weboldal http://www.phtml.hu